Advertentie

Softonic-recensie

CricAuc: De Ultieme Cricket Veiling - Beoordeling

CricAuc: De Ultieme Cricketveiling is een gratis Android spel ontwikkeld door S. PREM RAJ. Zoals de naam al doet vermoeden, is het een ultieme cricketveiling app ontworpen voor cricketfans om een authentieke en surrealistische veilingervaring te beleven. De app heeft een verbluffende maar gebruiksvriendelijke UI die de gebruikerservaring verbetert. De app staat maximaal 10 teams toe met elk aantal spelers en biedt selectie van het spelende 11-tal en winnaarsselectie. Het heeft ook een geweldige gedetailleerde teamweergave. Bovendien heeft de app vier geweldige standaard spelersets - WT20, IPLT20, ODI & Test. De mogelijkheid om een aangepaste spelerset te gebruiken maakt het unieker en aanpasbaarder. De functie voor Live Automatisch Bieden biedt realtime updates die het veilingproces leuker en spannender maken.

Al met al is CricAuc: De Ultieme Cricketveiling een must-have app voor cricketfans die een authentieke maar geweldige en surrealistische veilingervaring willen beleven.

Programma is beschikbaar in andere talen

Beoordelingen about CricAuc: The Ultimate Cricket Auction

Heeft u geprobeerd CricAuc: The Ultimate Cricket Auction? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Advertentie

Advertentie

Advertentie

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.